Agnieszka i Tomasz Śpiewak
  • slide1
  • slide2
Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Każdy z nas marzył, na przykład miedzy innymi o tym, w jakim zawodzie chce pracować. Chcieliśmy być strażakiem, policjantem i długo by tu wymieniać kim jeszcze... Marzenia dzieci, początkowo bardziej przyziemne związane z zawodem lub nową zabawką, zaczynały wraz z wiekiem dorastać i stały się bardziej odważne. Szkoliliśmy się, uczęszczaliśmy do szkoły, potem na studia, zdobywaliśmy wymarzony zawód i nagle okazało się, że nasze odważne marzenia stały się nierealne. Naszą wyobraźnię zabił zdrowy rozsądek, który nasze marzenia wrzucił do jednego worka z naszymi zarobkami. Dopasowaliśmy nasze marzenia do naszych możliwości finansowych. Dlaczego nie możemy zrobić odwrotnie? Dlaczego nie moglibyśmy zarabiać tyle pieniędzy, żeby nasze nawet najbardziej wyszukane marzenia były w zasięgu naszej ręki?

Rozmawiając z setkami ludzi wiemy że większość z nich w dorosłym życiu boi się marzyć, boi się nawet myśleć o czymś wspaniałym tak jakby wspaniałe życie nie było im przeznaczone. Problemem zawsze były zarabiane pieniądze bo ile byśmy ich nie mieli to zawsze będzie za mało.

Patrząc na rentowność działalności gospodarczych czy przedsiębiorstw zastanawiamy się ile tak naprawdę pieniędzy zostaje w firmie. W firmach usługowych rentowność kształtuje się na poziomie 50% a w firmach handlowych może 10% i to przy bardzo dużych obrotach towarowych. Co to wszystko oznacza? Oznacza to tyle, że pieniędzy tak naprawdę wystarcza od przysłowiowego pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Jeszcze jakiś czas temu bardzo aktualne pytanie: "Czy odkładasz pieniądze na tzw. czarną godzinę?", w obecnych czasach straciło chyba swój sens.

Ludzie żyją z dnia na dzień bojąc się marzyć. Dlaczego? Ponieważ ich marzenia są nieadekwatne do ich zarobków.
Czy w Twoim przypadku jest podobnie?

Get the Flash Player to see this player.

 
Stworzyliśmy tę stronę internetową, która dla wielu ludzi, może również dla Ciebie, stanie się bramą do lepszego życia, w którym zarówno te małe jak i te nierealne na chwilę obecną marzenia, będą mogły zostać zrealizowane. Aby wkroczyć jednak na tę drogę musisz usiąść wygodnie w fotelu i z odwagą zapisać swoje marzenia. Staną się one Twoimi celami, do których będziesz dążył.

Znajdź teraz mniej niż 10 minut czasu i zobacz od czego zaczęła się nasza zmiana, która doprowadziła nas do wspaniałego życia jakie teraz wiedziemy.

Bajka o Pablo i Bruno opowiada o dwóch przyjaciołach, którzy ciężko pracowali aby spełnić swoje marzenia. Jeden z nich postanowił jednak zrobić coś więcej...

Kim chcesz być? Pablo czy Bruno? Dla nas, ta krótka historyjka była jak wybuch wulkanu, który zapoczątkował nasze zmiany. Jeśli chcesz wieść życie jak Pablo zapraszamy do naszego zespołu.


» Zapraszamy Cię do naszego zespołu działającego w firmie Vision IPG. Przejdź dalej aby uzyskać więcej informacji,
przejdź dalej >>